Sportpark 't Zandmeer
(0528) 361761
Jan Haarstraat 22
7926TC Kerkenveld
vvak jo11 kampioen zaal

VVAK JO11-1 zaalkampioen

Bloedstollend konden we deze competitie niet noemen. Waar de veldcompetitie nog redelijk spannend te noemen was, bleek de zaalcompetitie niet al te ingewikkeld. Maar ……. het balletje blijft rond en zeker in de zaal wil het nog wel eens zo zijn dat de beste niet altijd wint. Officieel hadden we aan 1 overwinning genoeg, maar de trainer vond dat we onszelf pas kampioen mochten noemen als we ze alle twee ‘in the pocket’ hadden. Gelukkig konden we de druk goed aan en konden we na een 2-0 en een 1-0 overwinning een mooie beker van het jeugdbestuur in ontvangst nemen. Helaas zonder partypoppers en champagne, maar gelukkig wel met een frikandel of kroket. En als extra verrassing kregen we van de kantinemevrouw een zakje snoep. Nu weer lekker de wei in, 2e klasse, dus we kunnen aan de bak. Succes allemaal!

 

vvak jo11 kampioen zaal